Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Září 2014

Accel World

28. září 2014 v 11:57 | Sandra |  Manga
Rok vydání.: 2009
Žánr.: Novela, Dobrodružné, Komedie, Romantika, Školní život, Fantasy
Počet knih.: 16
Recenze.: Haruyuki Arita má tšžký život, je tlouštík a ještě je k tomu šikanován. Ale jednoho dne potká dívku, Kuroyukihime, která mu změní život a to díky záhadnému software, který mu umožní jít do jiného světa, který se nazávý Accel World (Zrychlený svět). S novou silou se rozhodl chránit Kuroyukihime a stát se nejlepším, to jest, že se musí vyšplhat na 10 úroveň. Kam se nikdo zatím neodvážil. Zvládne to?
Můj názor.: Anime mě chytilo o dost více, než tahleta manga. Mohlo by to být i lepší, ale no je to přece jen manga. Pokud chcete něco trošičku mecha :D V češtině jsem to nenašla.

Block B- NalinA MV

26. září 2014 v 16:41 | Sandra |  Music

Diplom pro Blackie

19. září 2014 v 19:13 | Sandra |  Others
Jsem ráda, že jsi se nebála a stala jsi se mým SB-nkem :D Se mnou spřáteit je vždy an vlastní nebezpečí :DD
No, snad se ti libí diplomek, omlouvám se, že je to tak pozdě :D Ale moje lenost mě k tomu jen tak nepustila :D
Reklamaci beru :D

Lucy Heartifilia

19. září 2014 v 15:39 | Sandra
Narodila se 1. července. Je nebeským mágem. Členka cechu Fairy Tail a týmu Natsu.

Soichiro Yagami

19. září 2014 v 15:35 | Sandra
Narodil se 12. června. Je otcem Lighta Yagamiho, šéfem NPA a policista.

Kanojo ga Tonda Hi

15. září 2014 v 17:50 | Sandra |  Manga
Rok vydání.: 2004
Žánr.: Drama, Romantika, Školní život, Tragédie,
Počet knih.: One Shot
Recenze.: Mie má po krk svého života a tak na internetu hledá partnery pro sebevraždu. 2 kluci a 2 holky se sejdou, aby ukončili svůj život, ale udělají to?
Můj názor.: Život je tak pomíjivý, je tolik způsobů jak zemřít. Rozhodně zajímavá manga, má něco do sebe. A dalo by se říci, že ke konci asi budete přemýšlet nad životem. Je v češtině~

Kiyomi Takada

14. září 2014 v 11:07 | Sandra
Se poprvé objevuje jako přítelkyní a spolužačkou Lighta Yagamiho. Později se stane mluvčím Kiry ve stanici NHN.

K- Memory of Red

13. září 2014 v 10:27 | Sandra |  Manga
Rok vydání.: 2012
Žánr.: Nadpřirozeno, Podle anime, Akční
Počet knih.: 2
Recenze.: Vzpomínky na to, jaké byly jejich dobrodružství. Dalo by se říci, že se děj odehrává ještě před anime. Volně na něj navazuje K- Stray Dog Story
Můj názor.: Úžasná manga a dokonce i v češtině *w* Bohužel poslední kapitola není přeložena, ale to nevadí. Rozhodně se při tom zasmějete :D A pokud si oblíbíte jednu dotyčnou osobu, mějte při sobě kapesníky. Vždycky když čtu něco obdobného, tak chytnu deprimovanou náladu, ale i přesto to stojí za to. Doporučuji všemi deseti :D

Poloviční Hiatus

12. září 2014 v 18:42 | Sandra |  Others
Drazí náštěvníci,
tímto Vám všem oznamuji, že mám poloviční hiatus. Domů se vracím kolem 16 a než, udělám pár věcí, tak už je 17 a k tomu se musím i učit. Tudíž nepočítejte moc články. Taky než si na to zvyknu. Přece jen prvák je něco jiného. Ale jak to vypadá, tak máme příjemný kolektiv. :D Navíc, jediný dny, kdy přijíždím domů ve 14:30 jsou jen čvrtek a pátek. Takže články očekávejte přes víkend. Upřímně? Vůbec nic nestíhám, ani anime ani doramy TT_TT Což, teď jsem se pustila do mang, takže někdy v budoucnu tu očekávejte recenze na mangy.
Navíc, 24-25. září pojedu do Terezína, tak mě zajímá, zda by jste nechtěli pár fotek i to, co jsme dělali. Tak je to vlastně jen na Vás.
See you~

Ah! My Goddess!

7. září 2014 v 16:07 | Sandra |  Manga
Rok vydání.: 1988
Žánr.: Komedie, Romatika, Fantasy, Akční, Dobrodružné
Počet knih.: 48
Recenze.: Jednoho dne Keichi Morisato zavolá a dostane se na boží linku pomoci. Když chystá položit sluchátko, tak se přímo před ním objeví bohyně Belldandy, která mu řekne, že mu splní cokoliv, ale má jen jedno přání. Bez rozmýšlení vyklopí první věc co ho napadne. A tak spolčí svůj život bohyní Belldandy. Později se objeví i další bohyně, le i démoni.
Můj názor.: No, ze začátku to bylo velmi těžké číst, jelikož jak si všimnete data, tak je to už poměrně starší a tak kresba není to ono. Ale pak časem se to začne zlepšovat a je to kvalitní. Také je to velmi dlouhé, 308 dílů :D To čtu od prázdnin až do září xD Někdy mě to ani nechytalo, některé díly byly věnovány motorkám a já na to moc nejsme, ale dá se to skousnut.