Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Chlapec nebo dívka?- 5. Nehoda

28. července 2014 v 17:59 | Sandra |  Chlapec nebo dívka?
Zbytek dne proběhl naštěstí v klidu, já si dopřipravil kufry na výlet a Irma odešla někam ven a tak jsem sám zůstal v pokoji. Tolik volného času pro mě, pousmál jsme se a z poličky jsem si vytáhl knihu, do který jsem se posléze pustil.
AŽ pozdě jsem si uvědomil, že jsem zapomněl na večeři, jak jsem byl zahloubán do napínavé knihy. No aspoň, že ráno se stihnu taky najíst. Převlékl jsem se do pyžama a lehnul si do postele. Když jsem usínal vzpomněl jsem si na to, co mi Alexandra slibovala, že tu budu mít peklo, ale co těch pár dnů jsem tady, tak se nic nedělo. No asi na to určitě zapomněla a já budu mít klid. S tou myšlenkou jsem usnul.


Ráno jsem se probudil na drnčení tří budíků, jež se rozléhaly hlasitě po místnosti. Zašmátral jsem po budíku a vypnul ho, zbylé dva umkly a holky začaly vstávat stejně jako já. Až teď jsem si uvědomil, že obě jsou vzhůru a já se musím nějak převléct a asi mě jen tak nepustí odejít. Tedy spíše by to bylo velmi podezřelé. Povzdechl jsem si a vzal jsem si uniformu a přitom jsem se podíval po těch dvou, které si naštěstí nikoho nevšímaly a já jsem měl to štěstí, že jsem se mohl nenápadně převléct.
,,To se tak stydíš?" prohodila Alex a já jsem se na ni podíval. ,,Jo ty."
,,No… Nerada se převlíkám před holkama." odpovím.
,,Se nedivím, by se ti smály, že nemáš žádná prsa." zasměje se Irma.
,,No tak, Irmo. Měly bychom být na naši spolubydlící hodné, co si o nás pomyslí?" zasměje se Alex. Já se zvednu a už se mám k odchodu.
,,Počkej, Diano, že? To je tvoje jméno," přikývnu. ,,Mě se jména moc blbě zapamatovávají," pousměje se Alexandra. ,,Půjdem společně do jídelny jo?"
,,Tak jo." rezignuji a diví se, co se stalo Alexandře, vždyť se takhle nikdy nechovala a najednou je takhle hodná. To je divný. Ale pak tu myšlenku vyženu z hlavy, každý se může začít chovat jinak.
,,Už jsme hotové. A můžeme jít." ozve se Irma.
,,A hlavně si nezapomeň ten kufr," prohodí Alex.
,,No jo, málem bych zapomněl. Dík." Vyjdeme z pokoje a po cestě se normálně bavíme. Dojdeme ke schodům a já najednou zakopnu a skutálím se dolů. Na Alexandřině obličeji zahlídnu ďábelský pohled, ale pak ho překryje maska zděšení. Přiběhne ke mně holka s blonďatými vlasy, po chvíli si uvědomím, že je to Snadra, kterou jsem potkal první den. Hned vedle ní je Tohru.
,,Jsi v pohodě?" zeptá se mě Sandra. Přikývnu a pokusím se zvednout, ale poklesnu znovu zpět na zem.
,,Máš něco s nohou?" zeptá se Tohru.
,,Asi, nevím," odpovím a Tohru se mě pokusí se Sandrou zvednout. Povedlo se jim to.
,,Nejlepší bude, když půjdeme k doktorce." poví blondýnka.
,,Určitě jo," souhlasí s ní Tohru. ,,Vezmem tě k doktorce, jo?"
,,Ona tu je i doktorka?" podivím se.
,,To si piš," zasměje se Sandra.
Dorazíme k doktorce, ke který bych sám vůbec nedokázal trefit bez pomocí těch dvou. Doktorka mi prohmatá nohu a poté si jdu zrentgenovat nohu. Poté co prozkoumá obrázek mé nohy, tak se na mě podívá. ,,Máš štěstí, že jsi si nic nezlomil, to by trvalo dlouho, než by se to zahojilo. Naštěstí máš jen zvrknutý kotník. Čtrnáct dní nesmíš běhat, tvoje noha musí být v klidu a nesmíš na ni dávat mco velkou zátěž. Tudíž ten výlet, který tě čeká vynecháš a zůstaneš tady ve škole."
,,Uhm, děkuji," odpovím a vyjdu pokulhávajíce ze dveří, kde k mému překvapení čekají Sandra a Tohru.
,,Tak co?" zeptá se Tohru?
,,Mám jen zvrknutý kotník, ale za dva týdny by to mohlo být v pohodě."
,,Nevíš jak se ti to stalo?" zeptá se Sandra. Vzpomenu si na Alexandřin pohled, jako když se radovala.
,,Ne. Asi jsem o něco zakopl,"
,,No, ale tam se nedá zakopnout," podiví se Tohru.
,,S mou nešikovností, jo," zasměji se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 29. července 2014 v 1:05 | Reagovat

Whaaa, další díl!! *///* ... A já si myslela, že se stane něco zajímavého na výletě a on tam nepojede ... no, vypadá to opravdu zajímavě ... jsem zvědavá na další díl!! :3

2 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 30. července 2014 v 13:03 | Reagovat

:3333 boží díl... hnedka další :33 už se nemůžu dočkat *.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama