Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Chlapec nebo dívka?- 3. Jídelna

26. června 2014 v 18:44 | Sandra |  Chlapec nebo dívka?
Jak odejdu, najednou se cítím lépe, ta tíha ze mě spadla. Aspoň si od ní na chvíli odpočinu a nebudu muset trávit tolik času v pokoji, co když si všimne, že jsem kluk? Co bych pak s tím dělal? Povzdechnu si a vydám se chodbou ven. Cestou potkávám hodně holek, všechny se chichotají. Nikdy jsem neměl rád holčičí smích, což to nemají rádo hodně kluků.

Vyjdu ze dveří a porozhlédnu se okolo, předtím jsem neměl tolik času. K internátu vede široká štěrková cesta, po níž jezdí určitě luxusní auta. Okolo cesty ve větru šumí listy několik stromů, které dělají stíny, kam se holky mohou schovat před úmorným teplem. Sednul jsem si pod strom a pozoroval holky, který to tu znají o dost líp než já.
Doufám, že tu nejsou nějaká přísná pravidla i na internátu. Třeba jako chodit spát hned po deváté hodině, z toho by mě trefil. Tak brzo chodit spát a ještě k tomu, abychom stávali se slepicemi.
celý den jsem strávil pozorováním holčičího chování. Docela dost jsem z toho nepochopil, proč jsou tak upištěné?
K večeru jsem zamířil zpět k internátu a přišel jsem k tabuli, které jsem si předtím nevšiml, na který byla mapa, co kde je všechno. myslím si, že by bylo lepší, kdyby dali každému nováčkovi mapu, protože to najít je jako, když jdeš najít zlato. Povzdychnu si, vyfotím si mapu do jídelny a začnu hledat tu správnou cestu. O internátu bych mohl tvrdit, že to je učiněný bludiště s mnoha různými místnostmi. Člověk by se i bál, co se tu všechno může dít o půlnoci za nekalé věci.
Po půlhodině dorazím k dalším dveřím, z niž se ozývá holčičí jekot, smích a další věci. Otevřu je a uvidím velkou místnost. Po celé místnosti jsou poskládány stoly a na stěnách visí obrazy, které asi dělali středoškolačky. No, ale ty museli se učit malířství či co, já bych todle nikdy v životě nedokázal.
Projdu místností až k podlouhému bílému plutu, u kterého rozdávají kuchařky holkám jídlo. Divím se, že ten pult není hned špinavý, pak si uvědomím, že kluci dělaj víceméně bordel. A díky tomu jsem si uvědomil, že si toho nesmím dávat tolik, prostě tak akorát jako holky, což já se z toho asi moc nenajím. A kdybych si toho vzal hodně, třeba sedm knedlíků, tak by to vypadalo velice divně. Určitě by si na mě ukazovali.
Vezmu si jídlo, který mi kuchařka podala, a s jídlem zamířím ke stolu, který je naštěstí volný. Posadím se u něj a začnu jíst. Mezitím si povšimnu opozdilců, kteří určitě musí být nováčci, protože povstávají stále u pultu a rozhodují se, kam si mohou sednout. Jejich nervozita je očividná, pár se jich rozhodne udělat první krok a vydají se ke stolům, v očích mají otázku, zda si k nim mohou sednout. Většina otázaných je přijmou, také si pamatují na své začátky, a jak se cítili. Ale ostatní je ignorují, zvláště Alexandra, ke který se odvážila jedna holka a po chvíli byla od toho stolu vyhnána. Další holky si dodají odvahu a dvě si to zamíří ke mně.
,,Ahoj, můžeme si přisednout?" zeptá se a v jejím hlase je jasně cítit nervozita.
,,Jo." odpovím, obě se posadí.
,,Ahoj, jmenuji se Klára." ozve se ta druhá holka, která má kudrnaté vlasy, skoro jako afro.
,,Čau. Jsem Diana." odpovím.
,,A já se zapomněla představit, Ela." pousměje se červenovláska, která se mě hned ze začátku ptala, zda si mohou přisednout. Po tomhle začátečním představení se konverzace prohloubí do dlouhého nepříjemného a trapného ticha.
Klára to po chvíli prolomí.: ,,Ty jsi tu taky nová?" já jen přikývnu, nemám náladu se bavit s těmahle dvěma, postačí mě Alexandra, která bude v pokoji. Zvednu se a jdu uklidit talíř. Myslím si, že si holky docela oddechly.
Po další půlhodině dorazím zpět do pokoje, naštěstí tentokrát štěstí stojí při mně a nepotkám tu Alexandru a ani tu druhou holku. Aspoň si nerušeně mohu připravit na zítřejší ráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 26. června 2014 v 19:58 | Reagovat

Whooo, další kapitola!!! *////* Víš jak dlouho jsem na ni musela čekat!!!?? ... xDDD Ale dobrý :3 Začíná se to pomalu rozjíždět :3 ... Jen tak dál, už se nemůžu dočkat dalšího dílu :3

2 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 6. července 2014 v 17:06 | Reagovat

:33 už jsem se těšila na další díl... takže když jsem po dovolené zavítala na tvůj blog a uviděla další díl :D hned jsem si ho šla přečíst. :33 začíná to být čím dál zajímavější :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama