Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Únos- 2. Vzpomínky

15. března 2014 v 17:04 | Sandra |  Únos
Ano po dlouhé době je tu další díl povídky :D Trošku kratší. :/Sakura se protáhne, už je to pár týdnů, co bydlí s velmi zábavnou skupinou. Občas dostává nějaké ty mise, na které vždy chodí s Itachim a jeho parťákem, rybou Kisamem. Stále si na nic nepamatuje, ale nevadí jí to, veškeré její vzpomínky tvoří jen tahle ulítlá skupina, hlavně nejvíce vzpomínek má s Itachim, protože to on ji našel zraněnou v lese a pomáhal ji objevovat její ztracenou sílu, pomáhal jí se vším a dával jí nějaké tabletky, které její sílu ještě zvýší a ona je brala. Vždy, když zaútočila, její útok byl ohromný. Postačila jen jedna veliká rána pěstí do země a zem pukala až 10 metrů daleko, to vše uměly ty úžasné tabletky a proto ho začala pomalu i milovat.
Občas jí někoho připomene, ale nemůže si na tu dotyčnou osobu, protože, když si ho chce vybavit, začne ji hrozně bolet hlava a nic z toho neobjeví, kdo to byl. Ale to ji nevadí, je ráda, že je s někým hezkým, který ji zvedl na nohy, když se cítila nejvíc na dně, teď opět stojí na vrcholu. Už není jen ta obyčejná holka, teď k nim patří a žije s nimi, už je jako oni. Nosí jejich plášť, směje se jejich vtipům.
,,Sakuro." ozve se hlas další dívky, která bydlí se Sakurou, konkrétně Sakura a Konan jsou jediné dvě dívky v Akatsuki, ale to jim nevadí, jsou rády, že si aspoň mohou popovídat o holčičích věcech.
,,No tak, Sakuro." ozve se znovu dívčí hlas, který přeruší tok Sakuřiných myšlenek. ,,Tak tady jsi." vykoukne zpoza dveří modrá hlava s úsměvem na rtech. ,,Pein tě scháněl. Jo a máš si prý pospíšit, víš jak je netrpělivý, ne?"
,,Jo, jasně už jdu, jen jsem se nad něčím zamyslela." prohodí.
,,Všimla jsem si, vždyť jsi nereagovala ani na páté zavolání."
,,To nevadí, tak zatím." zazubí se a s hlavou plných myšlenek zamíří za hlavou skupiny, Peinem.

Sakura dojde k mohutným dveřím, které na první pohled vypadají velmi draze a staře, hlavně vyřezávanými ornamenty. Zaťuká na dveře, z niž se ozve dále. Vstoupí do nevelké místnosti. Místnost je zařízena jednoduše, na stěně je zabudována jen jedna police, která se pyšní origami, které s láskou vyrobila Konan, dále se tu v rohu najde krabice, na které je napsáno červenou barvou NEOTEVÍRAT! Jen Konan a Pein vědí, co se v ní ukrývá.
Po celé místnosti jsou poházeny všelijaké papíry, jak prázdné tak i plně popsané a uprostřed stojí stůl, který se pomalu prohýbá pod vahou všech papírů, který Pein na něj naskládal a za stolem sedí jen Pein, skrze veškeré papíry vyčuhuje jen jeho zrzavá kštice.
,,Sakuro?" ozve se zpoza papírů sebevědomý hlas.
,, Ano?"
,,Mám pro tebe menší misi. Budeš s Itachim." Pein se zvedne, aby na ni lépe viděl. ,,Je to přísně tajné, veškeré prozrazení , bude potrestáno, tak buď opatrná. Málem bych zapomněl, musíš unést Naruta z Listové ." Sakura přikývne.
,,To je vše?"
,,Ano, můžeš jít." Sakura vyjde z místnosti a hlavou jí prolítne jediná vzpomínka na svoji minulost, na bloňdatého spratka, který ji hrozně štval, ale později si ho oblíbila. Zastaví se uprostřed cesty a svoji mysl upne na tu jedinou vzpomínku z dětství na kluka s blonďatou kšticí plnou blbovin. Možná to byl její kamarád, přítel či nepřítel. Když se z povědomí začne trošku mizet mlha z další vzpomínky, začne jí třeštit hlava, až spadne na zem. Její hlavou proběhne jen jediná otázka a to, kdo to je.
Zvedne se a vydá se za Itachim, který na ni už čeká venku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hikari ひかり (SB) Hikari ひかり (SB) | Web | 15. března 2014 v 17:56 | Reagovat

Mám Sakuru ráda. Pěkně napsáno ^^

2 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 17. března 2014 v 13:35 | Reagovat

:333 boží~ už chci vědět jak to dopadne :D takovou zápletkou to zkončilo :D

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 22. března 2014 v 20:28 | Reagovat

Whoa, začíná to být opravdu hodně napínavý!! Víš, že je to zlozvyk, ukončit věci, když jsou zrovna takhle napínavý?? xDDD Už se těším na další díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama