Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Tajemný ostrov-Prolog

17. září 2013 v 16:51 | Sachi |  Tajemný ostrovNa modrém nebi, kde není žádný obláček nebo mrak, poletují racci, kteří tu pokřikují. Slunce výtečně hřeje, přesněji není pořádné vedro, ale příjemné teplo, které můžeme strávit v lehkém oblečení, možná i v plavkách. A k tomu ještě popíjet vynikající drinky.
Větřík příjemně fouká a tak ochlazuje tělo. Moře příjemně šplouchá a k tomu se nádherně třpytí. Občas zaslechnete větší šplouchnutí, ale to je jen Usopp, Chopper a Luffy jak chytají ryby. A ten stejný zvuk ukolíbává ke spánku. Jen zavřít oči a usnout…

Na pláži sedí mladá dívka a rozhlíží se kolem. Tmavě šedé mraky ukazují, že by za pár minut mělo pršet. Mořské vlny narážejí do skal a jemné spršky kapiček vody stékají zpět do moře. Stromy a okolní tráva se pohybují v rytmu větru. Sem a tam… I dívčiny vlasy se povlávají v daném rytmu. Tenhle ostrov vypadá šedě, ba přímo depresivně. Nic tu nezáří jen je tu cítit temná aura. Dívka, jež seděla, si stoupne a popojde pár kroků. Její krátké zrzavé vlasy si zastrčí za ucho, aby jí nepřekážely. Tady byla již několikrát, ten samý sen, který se zatím ještě nikdy nedokončil. Sama neví co je to za ostrov. Nikde se o něm nepsalo. Možná je to jen sen, ale vypadá až příliš realisticky.
V dáli zahlídne blýsknutí blesku a po pár minutách i jeho zahřmění. Po zahřmění se spustí deštík, nejdřív je slabý, ale pak si odvažuje a změní se v prudký liják. Déšť jí smáčí vlasy, jak se utíká schovat pod strom, neuvědomí si, že se při bouřce nemá chovávat pod strom. Zatím je štěstí s ní, jde dál do pralesa. Občas na ni kápne zatoulaná kapička deště. Když se pořádně podívá kolem sebe, zjistí, že to není takový typický prales, který se světle zelená a kde rostou všemožné květiny různých barev, ale tenhle prales je úplně jiný. Není tu cítit život, je to tu mrtvé. Stromy vůbec nedýchají a jsou tak tmavé jako okolný ostrov. Jde dál, při cestě naráží na zbytky asi různých budov či chrámů. Neví, z jaké doby by to mohlo být, ale je jí to jedno. Hlavně chce být odtud co nejdřív pryč.
Burácení postupně zmizelo a místo toho jej nahradilo úplně něco jiného. Později si to uvědomila co to je. Někdo bubnoval do bubnů a zvuk se rozléhal po opuštěném pralese velmi dobře. Bubnování přicházelo odevšud. Ledový vítr ji ovanul a proběhnul ji mráz po zádech. Takto vyděšena se rozeběhla zpět na pláž, která se jí teď jevila bezpečně, jenže zapomněla kudy šla, a co hůř tady se blbě rozpoznala cesta, jelikož to tu bylo pořádně zarostlé. Jak běžela a nedívala se na cestu, tak jí trny poškrábaly a z menších ran teklo jen pár kapiček krve. Nevšímaje si ničeho utíká dál, možná běhá v kolečkách, možná ne. Vše v tom pralese je tak stejné, pomyslí si. Zaslechne slabý dupot nohou, který běží za ní. Bubny se začínají ozývat čím dál víc. Strach ji žene dál dopředu. Slyší jak dunění se čím dál víc přibližuje i bubny se zrychlují. Vše ubíhá tak rychle, když najednou zakopne o kámen. Snaží se rychle zvednout, aby jim mohla utéci, ale už to nestíhá. Blízké křoví zašustí a vyjdou oni…

,,Nami-swan!" zavolá na zrzku, která se náhle probudí z děsivého snu. Začne ji tepat v hlavě bolestí, chytne se za ni. Zvedne se a zatočí se jí hlava, málem by spadla, nebýt Robin, která ji rychle chytla.
,,Nami-swa~n. Jsi v pořádku?"
,,Uh… Bude to dobré, jen si půjdu lehnout a jak si odpočinu, tak budu zase v pořádku." usměje se. Prohlídne si, ale nejdříve oblohu, nikde žádný mrak, takže může být v klidu, že se nic dít nebude. Vydá se do společného pokoje, který obývá s Robin. Než dorazí do pokoje vezme si ručník, který si namočí do ledové vody.
Dorazí do pokoje, zavře za sebou dveře a lehne si svoji bílou peřinu s obrázky mandarinek. Pousměje si a vzpomene si na svoje dětství, na svoji minulost než poznala Luffyho. I na svoji adoptivní matku a nevlastní sestru. Po tváři ji steče jediná slza, která v sobě kdysi ukrývala hluboký smutek, ale teď ukrývá jen vzpomínku na minulost. Potřese hlavou a dá si na čelo studený obklad. Natož ihned usne a objeví se ve snu, který se jí stále a dokola zdá a nikdy neskončí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 4:23 | Reagovat

Whoa, tak to je opravdu super příběh!! :3
Bude i pokračování?!! Prosím, prosím!! :3 Skončilo to tak napínavě ... xD :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama