Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Mořská panna- Epilog

24. září 2013 v 17:44 | Sachi |  Mořská panna


Kdysi dávno, v tomhle světě existovala magie a nadpřirozené bytosti. Obyčejné lidi se přátelili s nadpřirozenými bytostmi, ba chodili s nimi a měli spolu i děti, jež díky krve svého nadpřirozeného rodiče mohli kouzlit a stát se i napůl nadpřirozenou bytostí. I pár obyčejných lidí umělo kouzlit a tak zakládali různé cechy, kde se spolu bavili lidé, přátelé, no vlastně by se dalo říci, že z cechů staly obrovské rodiny, kde využívali kouzla k pomoci lidem, našlo by se i pár cechu, kteří nikomu nepomáhali, ale spíš proti ostatním bojovali. Vše bylo úplně dokonalé. Lidé se rodili, umírali a tak to stále chodilo do kola. Ale vše dokonalé jim nemůže zůstat navždy.
Lidé se postupně proti nim bouřili, nejdříve to začalo pomluvami v zatuchlých hospodách a dál se to šířilo jako nějaká epidemie. Zašlo to až tak daleko, že jednu nadpřirozenou postavu i zabili, a na ostatní nadpřirozené bytosti to již bylo mnoho. V každém kraji se sešli velké skupinky nadpřirozených bytostí a v noci, přesněji 31. ledna, v půlnoci všem lidem, kteří uměli magii tak jim ji odebrali všechna kouzla a děti, lidé, kteří byli napůl nadpřirození, zemřeli.
Všechny nadpřirozené bytosti zamířili na jedno místo, které není nikomu známé a traduje se, že na tom místě je takový portál, který vás nechá objevit v zemi nadpřirozených bytostí. Říká se, že ta země je nádherná, že je v ní vše, co každý potřebuje. Prý zde nejsou žádné peníze, zvířata se tam prý pasou na trávě a všude možně, bylinky a rostliny rostou a kvetou ve své krásné nádheře v celém širém okolí. Moře, potůčky, jezera a řeky se prý nádherně třpytí a v nich líně proplouvají všemožné druhy ryb. Ptáci, se tam pyšní svým nádherně zbarveným peřím, vítr lehounce fouká na každém kroku. Vlci si hrají s vlkodlaky zvláště za úplňku a upíři pijí falešnou krev, která jim dost zachutnala oproti té lidské. Víly si tancují na pasece mezi kobercem barevných květin s motýli. Elfové si v lesích povídají o umění temných elfů. Démoni s anděly lítají mezi oblaky a předvádějí své akrobatické lety, či pyšní se svými křídly. Mořské panny si blbnou ve vodě jako malé děti a, nebo se prochází po souši s nohami. Dalo by se říci, že tohle je ráj, ale pár bytostí chce navštívit opačnou zemi, kam jim rodiče říkali, ať nechodí. Pár jich neposlechlo a vydalo se do cizího světa na vlastní svět, jako tato mladá mořská panna. Kterou již přestalo bavit to stejné, každý den pro ni byl stejný. I přes veliký protest svých rodičů se vydala do neznámých končin lidského světa. Ale naštěstí si prostudovala knihu o lidské zemi, která je vždy aktualizována a jak se brzy dozvěděla, musela začít studovat střední školu. Naneštěstí ve městě, které se jí hodně líbilo, byla jedna taková a tak se tam vydala zkusit své štěstí s ostatními lidmi. Rozloučila se se svými rodiči a vydala se k portálu, který ji teleportoval někam do vody.
Totiž, abyste věděli, každou bytost portál pošle úplně jinam, často mořské panny skončí v moři, elfové v lesích, víly na loukách.
Když se objevila na místě, voda ji připadala úplně jiná, taková no prostě neobvyklá, kterou ona sama doposud znala. Ochutnala ji a posléze zjistila, že je slaná. Takže to musím být někde v moři, pomyslela si. Ale vůbec nevím, kde přesně jsem. A proto se zeptala nejbližší ryby, kde je. Ryba se vyděsila a ihned plavala daleko od ní pryč. Mořská panna si povzdychla, tušila, že s těmito živočichy se jen tak nespřátelí. A jelikož se nevzdávala, protože tenhle lidský svět ji ohromně fascinoval, vydala se zeptat někoho jiného. Vždy, když se k někomu přiblížila a zeptala se, tak je vyděsila. Začala to již pomalu vzdávat, když ji najednou něco drklo. Otočila se a zjistila, že je to delfín, nejpřátelštější živočich, který je v moři.
,,Ahoj. Nevíš kde je Fiore?" zeptala se a delfín ji odpověděl.
,,Aha, takže jsem blízko Sevenu? Jak daleko to je?" delfín ji znovu odpověděl.
,,Takže blízko? Super a zavedeš mě tam?" delfín párkrát přikývl hlavou a tak se mořská panna za pomoci delfína vydala do Fioru, kde je její vysněné město a její budoucí škola, kde pozná pár milých i špatných lidí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natsumi Natsumi | 25. září 2013 v 16:17 | Reagovat

Sakra ty máš epilogy o velikosti mé jedné kapitoly! :D Ale vypadá to moc zajímavě. :)

2 Sachi Sachi | Web | 25. září 2013 v 16:37 | Reagovat

[1]:Já za to nemůžu :D Mě toho dost napadá :D

3 Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo | Web | 25. září 2013 v 16:56 | Reagovat

[1]: Souhlasim xD
Ale musim rict, ze se ti ten epilog strasne povedl :3

4 Sachi Sachi | Web | 25. září 2013 v 18:02 | Reagovat

[3]: Děkuji :)

5 Ninisisinka Ninisisinka | 26. září 2013 v 17:54 | Reagovat

Dobrej epilog :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama