Ptej se / Spřátelení / Reklamy

70% Hiatus

Probíhá rekonstrukce~

Anime Pirates

19. září 2013 v 13:05 | Sachi |  Others
Nevíte co si máte zahrát? Nechce se vám nic stahovat? Nebaví vás browser klikačky? Máte rádi anime. Milujete One Piece? Tak si zahrajte Anime Pirates snadn se dostanete do vyšších levelů. Účasněte se různých dungeonů, a dalších. Najdete mě na serveru Supernova s nickem SandraCz. Sandra4000 byl můj bývalý profil.


Momentálně původní stránka, kdykoliv se může změnit, tak na to v budoucnosti berte ohled :)
Tak načítá se nám to. Ale kde je s*kra Chopper?!

Opět berte ohled na blízkou budoucnost. Ale za tu poměrně ,,krátkou" dobu tu dost narostlo serverů a stále se i rozrůstají. Myslím, že to jen tak nezůstane jen u 22.

Dál si vyberete co budete za profesi, kterou chcete. Jen mě tak trošku štve, že nemohu být Magician, ale Archer z těch tří ženských mi dost sedí :3.

Vyberte si koho budete mít v posádce. Je tu velmi neomezený výběr, ale má to jistá pravidla, ale ty se dozvíte ve hře, proč vám vše úplně ukazovat a prozrazovat, že? Mnoho věcí vám neřeknu, musíte si to sami vyzkoušet, takže teď se vraťme zpět. Do posádky si přidejte koho chcete, zda tam budete mít Shichibukaie, CP9 nebo rovnou i Slamáky- to je jen na vás. A máte je vidět když útočí. :3 Já mám již rozhodnuto v mé posádce budou Slamáci a Ace a... Nu radši pokračujme...

Dokonce si vyberte i svůj titul, který budete hrdě nosit. Jejich tolik...

Přidejte se do různých Guild, či rovnou je řiďte.

Vlastněte a vylepšujte si svojí vlastní loď. Zvyšujte jí levelyy a časem budete mít jinou..

Pořiďte si různá zvířátka, která vám asi budou pomáhat. trénujte je, krmte je, použijte je, že s vámi budou chodit všude.

Bojujte v aréně proti protivníkům a zjistěte jak na tom jste v boji proti nepříteli.

Bojujte proti různým nepřátelům a poražte je. Můžete se i přidat do skupinek s ostatními hráči a poražte nepřátelské skupinky a samozřejmě vyhrajte :D

Poznávejte různé vesnice, různé spoluhráče. Trénujte svoji posádku. Vyplouvejte na cestu a získejte nějaké peníze nebo si vylepšte předměty. Či jiné věci. Zkuste to a nebudete litovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama